BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sunkios vedybos ir dar sunkesnės skyrybos

Pastaruoju metu JE prezidentės D.Grybauskaitės pozicija, švelniai tariant, primena nepasisekusias vestuves. Prisiminkime…. 2007 m. vasarą tai yra beveik prieš metus iki 2008 m. prezidento rinkimų Tėvynės sąjungos lyderis A.Kubilius iškilmingai pranešė, kad remia ponios Dalios Grybauskaitės kandidatūrą rinkimuose į prezidento rinkimus. Liaudiškai tariant - pasipiršo. Tačiau „nuotaka” parodė charakterį ir pasakė, kad jai paramos nereikia ir ji bus apolitiška. 2007 m. rudenį nepasiduodantis Andrius ir vėl garsiai pranešė, kad nežiūrint į viską jis D.Grybauskaitės kandidatūrą remią. Vėliau jau ir savo partijos, Tėvynės sąjungos, viduje, ir išorėje jis tą savo ryžtą demonstravo dar ir dar kartą, kol „nuotaka” pasidavė ir pasakė: - TAIP.  Laimėtų prezidento rinkimų proga buvo pakeltos šampano taurės arba kitaip sakant buvo sušoktos „vestuvės” . Tiesa reikia priminti, kad „laiminga pora” gavo „pasoginį” ir gerai paaugusį vaiką, arba kitaip sakant visą Lietuvą savo priežiūrai. Daugeliui, o ypač vyresnio amžiaus žmonėms, ta santuoka pasirodė, lyg ir skubota…. Nei padraugavo, nei į kiną nuėjo, nei kartu pagyveno ir apskritai vienas kitą pažinojo daugiau iš spaudos nei iš asmeninės patirties, nes iki vestuvių gyveno skirtinguose pasaulio kraštuose ir vienas su kitu bendravo tik per televizorių. Bet įvyko, kas įvyko ir tada, kaip sakoma, „jaunikis” parodė savo tikrą veidą…. Pradėjo išlaidauti, nešti pinigus iš namų, paslapčia nuo žmonos skolintis ir kaip sakoma su draugeliais,  naktimis, su svetimomis moterimis kvailioti ir tuos pinigus pralošinėti. Žmona aišku bardavosi, bet jis vis teisindavosi, kad naktimis ne šiaip paskui sijonus begioja ir azartinius žaidimus žaidžia, o pinigines reformas daro ir socialinius reikalus tvarko, kad vaikui (Lietuvai) būtų geriau. Apie jo naktinius žygius gandas nuėjo plačiai ir patyrę žmonės vis garsiau sakydavo, kad toks vėjavaikiškas jaunikio būdas gali privesti prie skyrybų. Kaimynai net girdėdavo, kad namuose kyla barniai, žmona kartais net VETUODAVO vyro mėginimus nuklysti į šoną. Bet išradingasis saldžialiežuvis Andrius vis sugebėdavo Daliai pasimeilinti ir tik nedideli nesutarimai prasmukdavo į spaudą ar aukštuomenės kuluarus. Jeigu tik kas paklausdavo žmonos ar šeimoje viskas gerai, ji visada tvirtai atsakydavo , kad vyras jos nemuša, neapgaudinėja, nepaleistuvauja ir jie gyvena darniai ir gražiai. Ir apskritai jie gyvena ir veda bendrą ūkį del vaiko (Lietuvos).
Psichologai tokia būseną įvertina, kaip smurtą patiriančios moters pasinaudojimą vaiku. Vyras smurtauja, girtauja, neša pinigus ir daiktus iš namų, o moteris kenčia ir niekam apie tai nesako, kad vaikui būtų geriau. Tačiau vaikas ne aklas ir mato, ką išderinėja tėvas ir kad mama kenčia, tai ir jis pats kenčia dar daugiau. Keisčiausia, kad į vaiko maldavimus mesti šitą apgaviką ir smurtautoją, moterys atsako neigiamai. Ir nesvarbu, kad tėvelis smurtauja, jis iš tikrųjų GERAS. Tokios moterys bijo palikti vyrą iš baimės dėl savo ateities, dėl nežinios ir dėl neryžtingumo.
Grižkime prie premjero A.Kubiliaus ir JE prezidentės D.Grybauskaitės „santuokos”. Dabar mūsų „jaunieji”, kaip tik ir yra tokioje situacijoje. Visa Lietuva mato ir garsiai šaukia, kad premjeras yra išlaidautojas ir naktinėtojas ir kad tokį reiktų vyti lauk. O JE prezidentė D.Grybauskaitė pareiškia, kad šitas premjeras nors daro klaidų, bet yra geras ir nepakeičiamas ir kito ji nemato. Ir nesvarbu, kad jo sukurptas biudžetas yra blogiausias per visą atkurtos nepriklausomos Lietuvos istoriją (- 5 mlrd) tačiau , pasak JE prezidentės tik tokį reikia tvirtinti, nes tik taip Lietuvai (vaikui) bus geriau.

O kodėl gi negalima išsiskirti su šituo nemokša ir nakviša Andriumi, paklaustų tūlas pilietis. Taigi, kad negalima. Tiksliau JE prezidentė šito padaryti negali. Todėl, kad skyrybose sutuoktiniai dalijasi ir UŽGYVENTU TURTU!!!!!! O ką gi užgyveno mūsų pora? 5 milijardus skolų. Taigi skiriantis dalis skolos atiteks žmonai su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm….O kas kitas norės žmonos su neigiama „pasogą” arba liaudiškai tariant su milžiniška skolos kupra ant vaiko nugaros. Juk visi supranta, kad ne vaikas (Lietuva) kaltas dėl tokios skolos kupros, o tėvai. Taigi priėjom……..JE prezidentė, negali skirtis su savo išrinktuoju, NES NETURI KITO PASIRINKIMO. Dabar gi jai dar lieka viltis, o ji miršta paskutinė, kad Andrius pasitaisys, ir vaiką nuo kupros išgelbės. Tačiau visi gi žino kieno mama yra viltis. O ir gydytojų konsiliumas jau seniai diagnozavo, kad tokiais metodais gydant, kupra nepagydoma ir tik didės
Taigi sunku, buvo ištekėti, bet dar sunkiau yra skirtis ir joks juodas diržas čia nepadės.

A.Orlauskas
2009-12-09

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą